Volvo leasing

Volvo leasing – Jaki jest limit kilometrów w leasingu?

Ponieważ miesięczne płatności z tytułu leasingu samochodu są oparte na przewidywanej amortyzacji w okresie leasingu, umowa najmu określa limit przebiegu pojazdu. Ważne jest, aby wiedzieć, ile mil przejeżdżasz rocznie przed zawarciem umowy najmu samochodu, ponieważ zostaniesz obciążony za każdą milę, którą przejedziesz poza uzgodniony limit kilometrów.

Jakie są korzyści z leasingu samochodu?

Jedną z największych zalet leasingu  mylease.pl pojazdu jest to, że miesięczne płatności są zazwyczaj niższe niż miesięczne płatności z tytułu kredytu samochodowego. Leasing pozwala zawsze cieszyć się korzyściami płynącymi z jazdy nowym pojazdem, ponieważ pod koniec każdego okresu leasingu można wymienić go na najbardziej aktualny model i nadal jeździć z najnowszą technologią i funkcjami bezpieczeństwa. Jest to również świetna opcja dla osób, które nie chcą mieć kłopotów z posiadaniem samochodu. Ponieważ nowe samochody w leasingu są prawie zawsze objęte gwarancją fabryczną, napraw i konserwacji z własnej kieszeni jest niewiele, a po zakończeniu leasingu możesz odejść od samochodu bez konieczności poświęcania czasu i energii na próby jego odsprzedaży.

Na początku leasingu firma leasingowa określi wartość rezydualną samochodu (oszacowanie, ile samochód będzie wart na koniec leasingu). Kolejną dodatkową korzyścią wynikającą z leasingu jest to, że obliczając wartość końcową na początku leasingu, firma leasingowa przejmuje ryzyko związane z czynnikami rynkowymi pozostającymi poza kontrolą leasingu, firma leasingowa ponosi stratę, a nie klient.

Co się stanie, jeśli będę miał wypadek w wynajętym pojeździe?

Jeśli Twój leasingowany pojazd ulegnie uszkodzeniu nadającemu się do naprawy / niewielkiemu uszkodzeniu podczas wypadku, po prostu pozwól, aby ubezpieczenie pokryło naprawy, zleć ich ukończenie i zwróć wynajmowany pojazd po zakończeniu okresu leasingu. Nawet jeśli rzeczywista wartość Twojego samochodu jest niższa niż wartość rezydualna (kwota amortyzacji obliczona na początku leasingu), nie będziesz winien pieniędzy za różnicę.

Po zakończeniu najmu pojazdy muszą zostać zwrócone do dealera. Co się stanie, jeśli przeprowadzisz się poza granice stanu przed końcem okresu najmu? Jeśli Twój pojazd jest leasingowany za pośrednictwem niezależnej firmy finansowej. Aby sprawdzić, czy kwalifikujesz się do ogólnokrajowych zwrotów, skontaktuj się ze swoją firmą leasingową przed przeprowadzką i zaktualizuj ją, podając nowy adres, gdy będzie dostępny.