PRO100 cena

Jak różne branże korzystają z PRO100? Cena

Wdrożenie odpowiedniego oprogramowania w firmie zajmującej się projektowaniem wnętrz może pomóc w wizualizacji, zarządzaniu projektami, obsłudze klienta i nie tylko. Zapoznaj się z najważniejszymi powodami, dla których warto zacząć już dziś. Branża płytek ceramicznych notorycznie wolno wdraża rozwiązania programowe, które mogą pomóc klientom w wizualizacji projektów projektowych i przebudowy w fazie planowania nowego projektu.

Wizualizacja pomoże Ci zamknąć większą sprzedaż

Ile razy słyszałeś, jak klient mówił, że po prostu nie może zobaczyć, jak konkretna płytka będzie wyglądać w ich nowej łazience lub kuchni? Jednym z wielu zadań podczas pracy z klientem jest pomaganie mu w zrozumieniu Twoich produktów, aby mogli wybrać ten, który jest odpowiedni dla ich konkretnego projektu. Im skuteczniej przekonasz ich do zrozumienia Twoich produktów, do wyobrażenia sobie ich w nowej przestrzeni, tym większe prawdopodobieństwo, że później będą zadowoleni z dokonanego wyboru.

I chociaż wielu sprzedawców detalicznych, projektantów i instalatorów chętnie ręcznie rysuje szkice i wysyła klientom próbki do domu, mniej jest chętnych do dostarczania renderingów 3D i podglądów wizualnych dla swoich klientów. Jednak te zasoby wizualne mogą w prosty sposób umożliwić klientowi spojrzenie w przyszłość i zobaczenie, jak konkretny produkt lub koncepcja projektowa będzie wyglądać w jego domu.

Odpowiednie oprogramowanie pozwoli Ci zaoszczędzić czas

Możesz pomyśleć, że używanie oprogramowania do tworzenia projektów 3D i generowania renderingów zajmie zbyt dużo czasu, ale dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu możesz faktycznie zaoszczędzić czas podczas pracy nad projektem. Oprócz podejmowania przez klientów szybszych decyzji dzięki wykorzystaniu możliwości wizualizacji oferowanych przez oprogramowanie, możesz także zmniejszyć niezdecydowanie, szybko pokazując klientom wiele opcji projektowych w ciągu kilku minut, pomagając im posunąć projekt do przodu.

Odpowiednie narzędzie programowe może również działać jako centralna baza dla każdego projektu klienta. Załóżmy, że pracujesz nad przebudową dla klienta; w swoim oprogramowaniu będziesz przechowywać dane klienta i informacje o projekcie dla każdego współpracownika, który będzie musiał pomóc klientowi w przyszłości. Materiały i produkty użyte w projekcie (lub rozważane) można łatwo przechowywać wraz z projektem, a oprogramowanie powinno być w stanie dostarczyć specyfikacje dotyczące ilości i informacji o instalacji (np. od czego zacząć układanie płytek, spoinowanie i informacje o wzorach układania).